Náš příběh

Jsme lidé jako Vy! A věříme, že technologie je dobrý pomocník, ale nikdy nemůže nahradit sílu lidského kontaktu. Naši manažeři i obchodní poradci jsou lidé jako Vy – chceme vám být nablízku a opakovaně vám nabízet tu nejlepší službu!

Náš příběh

...aneb jak jsme se dali dohromady a proč jsme začali podnikat. Každý z nás žije v jiné části republiky, ale potkali jsme se v zaměstnání a tam strávili více než 15 let. Máme bohaté zkušenosti, věříme v sílu osobní služby a lidského kontaktu. To, co nás spojuje, je fakt, že jsme vždy dělali něco navíc. Chtěli jsme spojit naše vnitřní hodnoty s hodnotami firmy a naše touha a víra nás dovedla až sem. Při budování naší firmy se stále učíme, každý den máme příležitost sbírat nové zkušenosti, o které se s vámi, našimi zákazníky a spolupracovníky rádi dělíme.

Čeho chceme dosáhnout

Chceme dělat obchod na území a s lidmi, které známe a kterým rozumíme. Chceme budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky a opakovaně jim poskytovat naše kvalitní služby. Chceme sdílet emoce, které se v digitálním světě přenášejí jen těžko. Spolupracujeme se zajímavými a důvěryhodnými partnery a umožníme vám využívat jejich nejlepší produkty a služby. Respektujeme, že naše služba není pro každého, ale velká část populace se stále neorientuje v digitálním světě. My jsme tu právě pro ně. Chceme zlepšit kvalitu života našich zákazníků tím, že jim nabídneme jedinečnou a kvalitní službu ve všech 6253 obcích České republiky. Jednou z našich ambicí je začlenění seniorů do využívání dostupných možností online světa. Pokud je vám 25, asi si zvládnete vše objednat a zařídit přes telefon - naše služba asi není pro Vás. I když, mohli byste pomoci svým rodičům či prarodičům. Ať už bydlí od Vás sto metrů nebo na druhém konci republiky. A možná Vás to bude bavit a stanete se naším kolegou či kolegyní.

Prohlédněte si naši nabídku zboží a služeb

Výhody

Jsme vám blízko

Síť našich obchodních poradců je připravena s Vámi komunikovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Osobní přístup

Věříme v sílu lidského vztahu, proto Vám nabízíme služby živého člověka/našich obchodních poradců

Poradíme vám

Kdykoliv budete potřebovat, protože věříme, že můžete nakupovat zboží a služby mnohem jednodušeji

Jednoduchý nákup

Poradíme, pomůžeme, ukážeme, abyste se cítili bezpečně a mohli využívat všechny výhody nakupování přes internet